Uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze Wójta Gminy Zbójna oraz Radnych Gminy Zbójna

Dnia 26 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Gminy Zbójna odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze na Wójta Gminy Zbójna oraz zaświadczeń o uzyskaniu mandatu dla Radnych Gminy Zbójna w wyborach samorządowych, które odbyły się 7 kwietnia 2024 roku. Zaświadczenia wręczyła Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Zbójnej.

Pani Elżbieta Parzych odebrała zaświadczenie o wyborze na kolejną kadencje Wójta Gminy Zbójna.

Na Radnych Rady Gminy Zbójna kadencji 2024-2029 wybrani zostali :

Pani Anna Teofila PARZYCH, Pani Emilia BANACH, Pani Milena PARZYCH, Pan Andrzej KOPEĆ, Pan Krzysztof PARZYCH, Pan Dariusz PIANKA, Pani Elżbieta KOWALCZYK, Pan Robert KURPIEWSKI, Pan Łukasz SIWIK, Pan Adrian CHARUBIN, Pan Tadeusz PIJANOWSKI, Pan Mariusz NICEWICZ, Pan Zbigniew ZERA, Pan Roman GRZYB oraz Pan Krzysztof BASTEK.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyboru i życzymy owocnej współpracy a także udanych i potrzebnych mieszkańcom gminy inicjatyw.