Gmina Zbójna

cz, 20 stycznia 2022 Imieniny: Fabiana i Sebastiana
Życzenia Bożonarodzeniowe od Pana senatora Marka Adama Komorowskiego

foto
Mieszkańcom Gminy Zbójna Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niechaj maleńki Jezus Nam błogosławi, niech radość, szczęście i pokój towarzyszą Przez cały Nowy 2022 Rok! Senator RP Marek Adam Komorowski
więcej

Stowarzyszenie „Kraina Mlekiem Płynąca” zaprasza na spotkanie informacyjne d

foto
dotyczące planowanego naboru wniosków o przyznanie pomocy na Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
więcej

Mała Książka

foto
Projekt "Mała książka - wielki człowiek” skierowany do dzieci - nadal trwa!
więcej

X Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki "By czas nie zaćmił i niepamięć"

foto
Zapraszamy do wzięcia udziału w X Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim, którego myśl przewodnia, zgodnie z jego tytułem - „By czas nie zaćmił i niepamięć” brzmi: W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.
więcej


Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

projektu Uchwały Rady Gminy Zbójna w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2022 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
więcej

Profilaktyka40PLUS

foto
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza serdecznie do skorzystania z pakietów bezpłatnych badań diagnostycznych, które kompleksowo sprawdzą stan zdrowia.
więcej

Strategia Rozwoju Gminy Zbójna na lata 2021-2027” wraz z Diagnozą sytuacji społecznej, gospodarczej

foto
Wójt Gminy Zbójna podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się z projektem „Strategii Rozwoju Gminy Zbójna na lata 2021-2027” wraz z Diagnozą sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Gminy Zbójna.
więcej

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zbójna na lata 2021-2030

foto
Wójt Gminy Zbójna podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się z projektem „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zbójna na lata 2021-2030 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
więcej


Festyn naukowy

foto
SamoRządowe Przygody z Nauką
więcej


« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »