Gmina Zbójna

wt, 28 stycznia 2020 Imieniny: Walerego i Radomira

Kalendarz imprez Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

foto
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na tegoroczne Targi, które jak co roku odbywają się na terenach wystawowych Agroarena PODR Szepietowo
więcej

KURS –DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

foto
WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W ŁOMŻY ZAPRASZA NA KURS DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO.
więcej

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

projektu uchwały w sprawie Projektu Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zbójna w 2020 r.
więcej

Uwaga na ptasią grypę!!!

foto
W związku z występowaniem na terenie Polski ognik zjadliwej grypy ptaków (HPAI) wynikającej przede wszystkim z migracji dzikich ptaków niosących ze sobą zwiększone ryzyko wprowadzenia do gospodarstw wirusa podtypu H5N8 zawiadamiamy hodowców drobiu o konieczności przestrzegania poniższych zasad bioasekuracji przy obsłudze drobiu.
więcej


Program zwalczania zakaźnego zapalenia nosa

foto
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łomży uprzejmie przypomina o możliwości przystąpienia hodowców i producentów bydła do programu zwalczania zakaźnego zapalenia nosa i tchawicy/otrętu bydła oraz wirusowej biegunki bydła i choroby błon śluzowych w wybranych stadach bydła w 2020 roku.
więcejIX Sesja Rady Gminy Zbójna

foto
odbędzie się 17 grudnia 2019 o godzinie 10:00
więcej

Szkolenie dot. udzielania zamówień przez beneficjentów niezobowiązanych do stosowania ustawy PZP - b

foto
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w zaprasza na szkolenie pt.: „Udzielanie zamówień przez beneficjentów niezobowiazanych do stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych - baza konkurencyjności” w Łomży.
więcej

Nowy Głos Puszczański

foto
Zapraszamy do lektury Nr 58 kwartalnika Gminy Zbójna "Nowy Głos Puszczański"
więcej

Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województwa podlaskiego

foto
Rozwój społeczności lokalnych w coraz większym stopniu zależy od dostępu do wiedzy oraz innowacyjnego myślenia i działania. W każdym z tych elementów ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie.
więcej

Deklaracja o ilości posiadanych o odpoadów pochodzących z działalności rolniczej

foto
Wójt Gminy Zbójna informuje rolników mającym odpady pochodzące z działalności rolniczej przeznaczonych do odzysku lub unieszkodliwiania (Folia rolnicza, Siatka do owijania balotów, Sznurek do owijania balotów, Opakowania po nawozach, Opakowania typu Big Bag) aby do 10.11. 2019 r. złożyli deklarację o ilości posiadanych odpadów (kg) w Urzędzie Gminy Zbójna pokój nr 12.
więcej

VIII Sesja Rady Gminy Zbójna

foto
odbędzie się 25 października 2019 o godzinie 10:00
więcej

Protokół

z przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2020 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
więcej

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY ZBÓJNA

w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie zmiany granic Gminy Zbójna
więcej

Noc bibliotek w Gminie Zbójna

foto
Gminna Biblioteka Publiczna w Zbójnej wraz z filiami przyłączyła się w tym roku do ogólnopolskiej akcji pt. „Znajdźmy wspólny język”.
więcej

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

projektu Uchwały Rady Gminy Zbójna w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2020 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
więcej

Zwalczanie Szrotówek kasztanowcowiaczka

foto
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Białymstoku uczula wszystkich właścicieli posesji na których rosną drzewa kasztanowca o palenie opadłych liści. Jest to jedyna skuteczna forma walki ze szkodnikiem atakującym te drzewa.
więcej

BUSINESS POINT KRAINA MLEKIEM PŁYNĄCA

foto
Projekt Business Point Kraina Mlekiem Płynąca realizowany jest w ramach działania 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej IX. Rozwój lokalny przez Fundację Science Point w partnerstwie z Instytutem Rozwoju Gospodarczego.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »