pt, 05 marca 2021 Imieniny: Fryderyka i Wacława

„Bitwy Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Bitwy Regionów”. Po roku przerwy spowodowanej pandemią zapraszamy do rywalizacji w nowej formule: jury będzie oceniać pomysł na potrawę regionalną oraz jej prezentację w formie krótkiego filmu wideo.

Bezpłatny rachunek w każdym banku

Jeśli nie masz konta w żadnym banku, możesz założyć bezpłatny podstawowy rachunek płatniczy (PRP). Zrobisz to w banku, w oddziałach banków zagranicznych, instytucjach kredytowych i spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, które prowadzą rachunki płatnicze dla konsumentów.

Nowe kwoty przychodu decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych od dni

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że od 1 marca 2021 r. zmieniają się kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

Twój e-PIT 2020 czeka na ciebie od 15 lutego na e-US

• 15 lutego br. rozpoczłą się okres rozliczeń PIT za rok 2020. • Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przygotowała dla podatników rozliczenia roczne w usłudze Twój e-PIT. Przedsiębiorcy mogą wysłać PIT poprzez system e-Deklaracje. • Na złożenie zeznania i rozliczenie się z fiskusem, jest czas do 30 kwietnia 2021r.

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

RUSZA ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH

Informujemy , że w pierwszym tygodniu marca 2021 roku tj. od 1 do 5 marca 2021 firma MPO Białystok będzie prowadziła (zaległy) odbiór odpadów selektywnych za miesiąc luty 2021.

13 batalion lekkiej piechoty w Łomży szuka zawodowców

Weszły w życie przepisy upraszczające procedurę rekrutacji do terytorialnej służby wojskowej. Kandydaci do terytorialnej służby wojskowej nie muszą już przechodzić dodatkowych badań w wojskowej komisji lekarskiej

Informacja o wirusie ptasiej grypy

W załączeniu do wiadomości udostępniamy aktualna ocenę ryzyka dla drobiu i zdrowia człowieka związaną z występowaniem w Europie wirusów wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) podtypu H5Nx

Nabór kandydatów na rachmistrzów spis powszechny 2021

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego dokonywany jest w oparciu o przepisy ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz.U. z 2019r. poz.1775, z późn.zm.) - zwany dalej NSP 2021. NSP 2021 jest przeprowadzany w terminie od dnia 1 kwietnia do dnia 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00. Termin składania ofert: od 01 lutego do 09 lutego 2021r.

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

projektu Uchwały Rady Gminy Zbójna w sprawie uchwalenia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zbójna

Projekt “Zdalna szkoła +” w Gminie Zbójna

Gmina Zbójna w ramach projektu „Zdalna Szkoła” pozyskało grant w wysokości 73 689,30 PLN na zakup sprzętu dla nauczycieli i uczniów ze szkół z terenu naszej gminy. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Nowoczesne laptopy usprawnią nauczanie w systemie nauki zdalnej.

Harmonogram odbioru odpadów na 2021

w załączeniu udostępniamy harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Zbójna na 2021

Informacja o organizacji pracy Urzędu Gminy Zbójna

W związku z dynamicznie rozwijającą się niebezpieczną sytuacją związaną z zagrożeniem koronawirusem (COVID-19) i możliwymi kontaktami z zakażonymi osobami – Urząd Gminy Zbójna oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej od dnia 03 listopada 2020 r. do odwołania zostaje zamknięty dla interesantów.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »