nie, 23 lipca 2017 Imieniny: Bogny i Apolinarego

"Zbójna i okolice w starej fotografii"

W dniu 10 października 2014 r. Gmina Zbójna reprezentowana przez Pana Wójta Zenona Białobrzeskiego oraz Panią Skarbnik Elżbietę Parzych podpisała umowę o dofinansowanie projektu p.t.: „Zbójna i okolice w starej fotografii”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów, Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

„Termomodernizacja obiektów oświatowych w Gminie Zbójna”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013 W dniu 1 lutego 2010r. Gmina Zbójna podpisała umowę o dofinansowanie projektu p.t.:"Termomodernizacja obiektów oświatowych w Gminie Zbójna"

« · «« · 1 · 2 · »