cz, 02 lipca 2020 Imieniny: Marii i Urbana

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

projektu uchwały w sprawie Projektu Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zbójna w 2020 r.

Uwaga na ptasią grypę!!!

W związku z występowaniem na terenie Polski ognik zjadliwej grypy ptaków (HPAI) wynikającej przede wszystkim z migracji dzikich ptaków niosących ze sobą zwiększone ryzyko wprowadzenia do gospodarstw wirusa podtypu H5N8 zawiadamiamy hodowców drobiu o konieczności przestrzegania poniższych zasad bioasekuracji przy obsłudze drobiu.

IX Sesja Rady Gminy Zbójna

odbędzie się 17 grudnia 2019 o godzinie 10:00

Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województwa podlaskiego

Rozwój społeczności lokalnych w coraz większym stopniu zależy od dostępu do wiedzy oraz innowacyjnego myślenia i działania. W każdym z tych elementów ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie.

VIII Sesja Rady Gminy Zbójna

odbędzie się 25 października 2019 o godzinie 10:00

Protokół

z przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2020 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY ZBÓJNA

w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie zmiany granic Gminy Zbójna

Noc bibliotek w Gminie Zbójna

Gminna Biblioteka Publiczna w Zbójnej wraz z filiami przyłączyła się w tym roku do ogólnopolskiej akcji pt. „Znajdźmy wspólny język”.

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

projektu Uchwały Rady Gminy Zbójna w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2020 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Zwalczanie Szrotówek kasztanowcowiaczka

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Białymstoku uczula wszystkich właścicieli posesji na których rosną drzewa kasztanowca o palenie opadłych liści. Jest to jedyna skuteczna forma walki ze szkodnikiem atakującym te drzewa.

BUSINESS POINT KRAINA MLEKIEM PŁYNĄCA

Projekt Business Point Kraina Mlekiem Płynąca realizowany jest w ramach działania 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej IX. Rozwój lokalny przez Fundację Science Point w partnerstwie z Instytutem Rozwoju Gospodarczego.

Zapraszamy po odbiór protokołów suszowych.

Wszystkich rolników którzy złożyli wnioski o oszacowanie strat w uprawach zapraszamy do Urzędu Gminy Zbójna do pokoju 12 po odbiór protokołów.

VII Sesja Rady Gminy Zbójna

VII Sesja Rady Gminy Zbójna odbędzie się 27 września 2019 o godzinie 10:00

XXVII Jesienne Prezentacje Kulturalne

ZAPRASZAMY 1 września od godz. 13.00

XXVII Jesienne Prezentacje Kulturalne

Wójt Gminy Zbójna i Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej zapraszają na XXVII Jesienne Prezentacja Kulturalne. 1 września 2019r.

Nieodpłatne poradnictwo prawne bliżej obywatela

Zapraszamy na spotkanie z doradcami Punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w dniu 29 sierpnia 2019 w siedzibie Urzędu Gminy Zbójna w godzinach od 10 do 13

Wnioski suszowe

Wójt Gminy Zbójna ogłasza, że rolnicy poszkodowani przez suszę w uprawach kukurydzy mogą składać wnioski o oszacowanie strat w uprawie. Wnioski można składać w Urzędzie Gminy Zbójna w pokoju 12 do dnia 23 sierpnia 2019 roku. Druki wniosków dostępne są w Urzędzie Gminy Zbójna, u sołtysa wsi oraz w załączeniu do wiadomości. Rolnikiem uprawnionym do składania wniosku jest ten kto we wniosku o płatności obszarowe na 2019 do ARiMR wykazał uprawę kukurydzy!

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »» · »