wt, 19 listopada 2019 Imieniny: Elżbiety i Seweryna

VI Sesja Rady Gminy Zbójna

Podaję do publicznej wiadomości, że w dniu 2 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zbójna odbędą się obrady VI sesji Rady Gminy Zbójna.

V Sesja Rady Gminy Zbójna

V Sesja Rady Gminy Zbójna odbędzie się 6 czerwca 2019 o godzinie 10:00

"8 Gmin w Jednej Krainie" i "Dni Małego Płocka"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynąca" i Gmina Mały Płock serdecznie zapraszają na imprezę.

Zarządzenie NR 41/19 Wójta Gminy Zbójna z dnia 20 maja 2019 roku

w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kuziach

Niedziela Palmowa w Zbójnej

Zapraszamy na Niedzielę Palmową do Zbójnej.

IV Sesja Rady Gminy Zbójna

29 marca 2019 o godzinie 10:00 odbędzie się IV Sesja Rady Gminy Zbójna.

IV Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

Siedem drużyn wzięło udział w IV Samorządowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w sobotę 9 marca w Nowogrodzie.

II Sesja Rady Gminy Zbójna

Poniżej zamieszczamy link do transmisji II Sesji Rady Gminy Zbójna w dniu 17 grudnia 2018

I Sesja Rady Gminy Zbójna

Poniżej zamieszczamy link do transmisji I Sesji Rady Gminy Zbójna w dniu 22 listopada 2018

Uroczyste wręcznie zaświadczeń o wyborze.

Przewodnicząca Terytorialnej Komisji Wyborczej w Zbójnej Pani Marta Poreda oraz członek komisji Pan Zdzisław Parzych w dniu 9 listopada 2018 na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zbójna uroczyście wręczyli zaświadczenia o wyborze nowemu Wójtowi Gminy Zbójna Pani Elżbiecie Parzych, oraz nowo wybranym Radnym Rady Gminy Zbójna.

Wyniki wyborów do Rady Gminy Zbójna i wyborów na Wójta Gminy Zbójna

W załączeniu protokół w wyborów samorządowych z dnia 21 października 2018 roku.

AKTYWNA TABLICA

Wykaz podmiotów, którym Gmina Zbójna jako organ prowadzący udzieliła wsparcia w ramach Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuziach, dotacja 14 000,00 zł, środki własne 3 500,00 zł

List otwarty Wójta Gminy Zenona Białobrzeskiego

Tym otwartym listem chcę poinformować Państwa o swojej decyzji zakończenia pracy na stanowisku wójta gminy Zbójna.

XXV SESJI RADY GMINY ZBÓJNA

15 października 2018 odbyła się dwudziesta piąta sesja Rady Gminy Zbójna. Po omówieniu wszystkich punków obrad na zakończenie Wójt Gminy Zenon Białobrzeski który w nadchodzących wyborach samorządowych nie będzie się ubiegał o fotel Wójta Gminy rozdał radnym i sołtysom pamiątkowe statuetki

Spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”

W związku z wdrażaniem Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” WFOŚiGW w Białymstoku informuje, iż od 4 września 2018 r. na terenie województwa podlaskiego rusza cykl spotkań z mieszkańcami, na których pracownicy Funduszu przybliżą założenia Programu oraz procedurę składania wniosków. W naszej gminie spotkanie odbędzie się 9 października 2018 o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbójnej.

ZAPYTANIE CENOWO-OFERTOWE

Wykonanie tablicy pamiątkowej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020 w ramach realizacji zadania pt. „Śladami historii Kurpi”

ZAPYTANIE CENOWO-OFERTOWE

Wydanie książki pt. „Kariera Władka” w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020 w ramach realizacji zadania pt. „Śladami historii Kurpi”

ZAPYTANIE CENOWO-OFERTOWE

Dostarczenie sztalug, ram, gadżetów promocyjnych w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020 w ramach realizacji zadania pt. „Śladami historii Kurpi” według wskazań Zamawiającego.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »