Gmina Zbójna

so, 01 października 2022 Imieniny: Danuty i Remigiusza

Dzielnicowy Gminy Zbójna

Dzielnicowy Gminy Zbójna
st. sierż. Marcin Lipiński
Posterunek Policji w Nowogrodzie
ul. Rynek 7

tel. 47 717 1033
tel. kom. 885997234
email: dzielnicowy.nowogrod1@bk.policja.gov.pl

Punkt Przyjęć Interesantów
Urząd Gminy Zbójna
ul. Łomżyńska 64 - każdy wtorek w godzinach 10:00 - 11:00

Zbójna i Gmina Zbójna, miejscowości:

Bienduszka, Dębniki, Dobry Las, Gawrychy, Gontarze, Jurki, Kuzie, Laski, Osowiec, Pianki, Piasutno Żelazne, Popiołki, Poredy, Ruda Osowiecka, Siwiki, Stanisławowo, Tabory-Rzym, Wyk, Zbójna.

 

Zadanie priorytetowe

zagrożenie:

Gromadzenie się osób dorosłych i młodzieży w godzinach 7:00 - 00:00 na terenie boiska usytuowanego w miejscowosci Zbójna przy ulicy Zagórze. Teren należący do Urzedu Gminy Zbójna. Występujace zagrozennie - zakłócanie spokoju, spozywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie w miejscu publicznym, gromadzenie się małoletnich zagrożonych demoralizacją, dewastacja boiska samochodami. Występujace zagrozenie wskazane zostało przez mieszkańców poprzez aplikację KMZB.

źródło informacji o zagrożeniu:

Informacja przekazana poprzez KMZB, jak też mieszkańców i własnego rozpoznania

okres obowiązywania planu:

marzec 2022 - sierpień 2022

zaplanowane działania:

Bezwzględne reagowanie na popełniane wykroczenia, przeprowadzenie rozmów z mieszkańcami Zbójnej o konsekwencjach takiego zachowania, zamieszczenie informacji o zadaniu priorytetowym na stronie urzedu, wystąpienie do właściciela terenu o dbanie o porządek i właściwe zabezpieczenie obiektu, .

podmioty i instytucje pozapolicyjne zaangażowane do działań oraz zakres ich działania:

1. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UG w Zbójnej - zorganizowanie i przeprowadzenie spotkań z mieszkańcami miejscowości Zbójna

2. Włąściciel terenu, na którym usytuowane jest boisko w miejscowości Zbójna przy ulicy Zagórze - zamontowanie koszy na nieczystości, monitoring

 

2022-04-12 10:20 Opublikował: Admin