Aktywna Szkoła - bądź aktywny każdego dnia !

W ramach przyznanych środków na boisku szkolnym Orlik w Zbójnej przez cały tydzień prowadzone są zajęcia sportowe. Dzięki temu można skorzystać z możliwości aktywnego wypoczynku i integracji w miłej atmosferze.

Zajęcia odbywają się siedem dni w tygodniu, a ich oferta obejmuje różnorodne dyscypliny sportowe. Co ważne, wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, co daje możliwość korzystania z nich wszystkim chętnym.

Zapraszamy do udziału w zajęciach, które są doskonałą okazją do poprawy kondycji, nauki nowych umiejętności oraz nawiązania nowych znajomości. Boisko Orlik w Zbójnej to miejsce, gdzie można odnaleźć radość z ruchu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i spędź aktywnie czas !