W dniu Dnia Dziecka 2024 przy Kościele pw. Świętego Wincentego a' Paulo zorganizowano wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło wiele radości najmłodszym uczestnikom oraz ich rodzinom.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów, dzieci mogły cieszyć się wieloma atrakcjami, które uczyniły ten dzień wyjątkowym. Na placu przy Kościele czekały na nie:

•     Wata cukrowa 🍭 – słodka, puszysta przyjemność, która zadowoliła podniebienia maluchów,
  •     Popcorn 🍿 – chrupiąca przekąska, która umiliła czas zabawy,
  •     Bańki mydlane 🧼 – magiczne bąbelki, które wzbudzały uśmiech i fascynację dzieci,
  •     Balony 🎈 – kolorowe, lekkie i radosne baloniki, które były ozdobą dnia.

Wszystkie te atrakcje stworzyły niezapomnianą atmosferę i sprawiły, że dzieci mogły spędzić czas w wesołej i pełnej zabawy atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego pięknego wydarzenia. Wasze zaangażowanie i praca pozwoliły stworzyć niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych i ich rodzin.

Dzięki takim inicjatywom, Dzień Dziecka na pewno zostanie na długo w pamięci uczestników jako dzień pełen radości, uśmiechów i wspólnej zabawy. 🎉😊