Prezentacje Kulturalne w Zbójnej - Podsumowanie

W przedostatnią sierpniową sobotę mieszkańcy Zbójnej mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu pod hasłem „Prezentacje Kulturalne”. Organizatorem tego barwnego festynu byli Wójt Gminy Zbójna oraz Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z Przewodniczącym Rady Gminy Zbójna, Panem Mariuszem Nicewiczem.
W trakcie festynu nie zabrakło emocjonujących konkurencji zręcznościowych 🥇, w których zmierzyli się Radni i Sołtysi. Uczestnicy mieli również możliwość posłuchania autentycznej gadki kurpiowskiej 🎤 oraz występów instrumentalnych 🎻, a także koncertów lokalnych zespołów z Kuzi i Zbójnej. W ramach wydarzenia ogłoszono także wyniki Gminnych Konkursów „Recykling” oraz „Rekordy Gminy” 🏆.

Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji 🎈, w tym dmuchańce, malowanie twarzy 🎨, wata cukrowa 🍭, popcorn 🍿, a także pokazy i przejażdżki OFF ROAD HUNT 4x4 🚙. Na tradycyjnych straganach 🗿 można było nabyć lokalne specjały i rękodzieło.

Muzyczną oprawę zapewniły zespoły LECZSAMI 🎸 i FAJZER 🎶, które zaprezentowały zarówno autorskie utwory, jak i znane covery. Widzowie mieli także okazję podziwiać spektakularny taniec z ogniem w wykonaniu grupy GORE 🔥. Wieczór zakończył się zabawą z DJ-em 🎧, która trwała do późnych godzin nocnych, zapewniając niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.

Bardzo gorąco dziękujemy sponsorom "Prezentacji Kulturalnych" w szczególności: Nadleśnictwu Nowogród, Firmie ELEKTRON i Firmie Krynka.

Dziękujemy również osobom, które uatrakcyjniły naszą imprezę: Kai Lenart, Pawłowi Śliżowi, Zespołowi LECZSAMI, Zespołowi FAJZER, Małgorzacie Makowskiej, zespołom Śpiewaczym z Kuzi i Zbójnej, Zosi Samełko, Alanowi Chrostek, Maksymilianowi Chrostek, Amelii Chrostek, Radnym i Sołtysom, KGW z Wyku, OSP ze Zbójnej, uczestnikom konkursów "Recykling" i "Rekordy Gminy" oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację.