Gmina Zbójna logo Gmina Zbójna

XXV SESJI RADY GMINY ZBÓJNA

Foto nr 2206
Fotogaleria
15 października 2018 odbyła się dwudziesta piąta sesja Rady Gminy Zbójna. Po omówieniu wszystkich punków obrad na zakończenie Wójt Gminy Zenon Białobrzeski który w nadchodzących wyborach samorządowych nie będzie się ubiegał o fotel Wójta Gminy rozdał radnym i sołtysom pamiątkowe statuetki

Zenon Białobrzeski naczelinik Gminy Zbójna od 1981. Od 1990 do dnia dzisiejszego nieprzerwanie Wójt Gminy Zbójna.

Jako wyraz podziękowania za współna pracę na rzecz rozwoju naszej gminy każdy z radnych i każdy sołtys otrzymał skromne podarki z rąk Wójta Białobrzeskiego.

Jednak nie był to koniec niespodzianek tego dnia. Na solę konferencyją weszli: dr. Wanda Kurowska Kowalewska dr. Roman Parzych Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Zbójna w latach 1990-1998 , proboszcz parafii Zbójna ks. Henryk Osowiecki, Jan Majchrzak były nadleśniczy Nadleśnictwa Nowogród i Jan Gawrych  Przewodniczący Rady Gminy Zbójna w latach 1998-2014.

Pan Roman Parzych odczytał przygotowane wczesniej przemówienie w którym wspominał minione lata wspólnej pracy. Kończą swoją przemowę dr. Parzych stwierdził że po tylu latach w Zbójnej Wójt ma prawo do tyułu "Kurpia Pnioka"

 

Fotogaleria