Gmina Zbójna

so, 04 lutego 2023 Imieniny: Andrzeja i Weroniki

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

foto
Dyrektor Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku Jacek Jarmołowicz informuje, że w bieżącym roku organizowana jest IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Przedsięwzięcie uzyskało Patronat Honorowy Ministra Edukacji i Nauki Pana Przemysława Czarnka oraz patronat medialny TVP INFO.
więcej


POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY

foto
Skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę.Wykorzystaj swoją szansę i napisz historię swojego życia na nowo!
więcej

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zbójna
więcej

KONSULTACJE SPOŁECZNE

foto
Informujemy, że konsultacje społeczne, na których zostanie zaprezentowany projekt budowy ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku Kuzie-Nowogród odbędą się 26-01-2023r. o godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Łomżyńskiej 44.
więcej

Nowe możliwości wspracia - poznaj PS WPR na lata 2023-2027

foto
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza wszystkich rolników na szkolenie dotyczące Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027
więcej

Jak osiągnąć sukces w uprawie kukurydzy kiszonkowej? Zaproszenie na konferencję

foto
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie uprzejmie informuje, że we współpracy z Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy w Poznaniu organizuje konferencję pt. „Jak osiągnąć sukces w uprawie kukurydzy kiszonkowej?”, która odbędzie się 31 stycznia w Hotelu Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich koło Łomży.
więcej

mLegitymacja emeryta-rencisty w Twoim telefonie

foto
Od stycznia 2023 r. – jak każdy emeryt lub rencista – masz elektroniczną wersję legitymacji emeryta-rencisty – mLegitymację. Możesz ją przechowywać na własnym urządzeniu mobilnym (np. telefonie) przy użyciu bezpłatnej aplikacji mObywatel.
więcejSzkolenie chemizacyjne

foto
Szkolenie chemizacyjne w zakresie stosowania środków ochrony roślin
więcej


KRUS - informacja o składkach w I kwartale 2023 r.

foto
Ustawowy termin uregulowania należnych składek za: - rolników, małżonków i domowników za I kwartał 2023 r, upływa z dniem 31 stycznia 2023 r. - pomocników rolnika za dany miesiąc upływa z 15 dniem następnego miesiąca.
więcej


Nabór Nr PSFWP 2/2022 na dofinansowanie usług rozwojowych

foto
Zarząd Województwa Podlaskiego Uchwałą Nr 303/5631/2022 z dnia 17 listopada 2022 roku, zwiększył wartość projektu pn. „Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim”. W związku z powyższym Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku pełniący rolę Operatora PSF ogłasza nabór Nr PSFWP 2/2022 na dofinansowanie usług rozwojowych.
więcej

Nabór do służby w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej

foto
Podlaski Oddział Straży Granicznej - dołącz do nas rekrutacja trwa !!! Zgłoś się pod numerem telefonu : 85 714-55-33 lub przez aplikacje
więcej

Programy PFRON Mieszkanie dla Absolwenta oraz Dostępne Mieszkanie

foto
PFRON dla osób z niepełnosprawnościami rozpoczął realizację bardzo atrakcyjnych programów mieszkaniowych z pakietu „Samodzielność-Aktywność -Mobilność”
więcej

ZASADY ODBIORU PREPARATÓW JODOWYCH W PUNKTACH WYDAWANIA NA TERENIE GMINY ZBÓJNA

foto
Państwowa Agencja Atomistyki i Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej prowadzą stały monitoring poziomu promieniowania w atmosferze. Wyniki monitoringu oraz komunikaty dostępne są na stronie internetowej www.gov.pl/web/paa
więcej

Otwarcie nowych odcinków dróg w gminie Zbójna

foto
W gminie Zbójna oddano oficjalnie trzy przebudowane odcinki dróg o łącznej długości ponad 6 kilometrów. Uroczyste otwarcie odbyło się 22 listopada 2022 roku.
więcej

„Powrót do zdrowia – powrót do pracy” po kryzysie psychicznym

foto
Doświadczyłeś kryzysu psychicznego i nie możesz wrócić do dotychczasowej pracy? Praca, którą wykonywałeś jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i zastanawiasz się jakie zawody możesz obecnie wykonywać? Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nowe zatrudnienie.
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »