Gmina Zbójna

nie, 24 października 2021 Imieniny: Rafała i Marcina

X Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki "By czas nie zaćmił i niepamięć"

foto
Zapraszamy do wzięcia udziału w X Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim, którego myśl przewodnia, zgodnie z jego tytułem - „By czas nie zaćmił i niepamięć” brzmi: W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.
więcej


Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

projektu Uchwały Rady Gminy Zbójna w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Zbójna w 2022 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
więcej

Profilaktyka40PLUS

foto
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza serdecznie do skorzystania z pakietów bezpłatnych badań diagnostycznych, które kompleksowo sprawdzą stan zdrowia.
więcej

Strategia Rozwoju Gminy Zbójna na lata 2021-2027” wraz z Diagnozą sytuacji społecznej, gospodarczej

foto
Wójt Gminy Zbójna podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się z projektem „Strategii Rozwoju Gminy Zbójna na lata 2021-2027” wraz z Diagnozą sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Gminy Zbójna.
więcej

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zbójna na lata 2021-2030

foto
Wójt Gminy Zbójna podaje do publicznej wiadomości informację o możliwości zapoznania się z projektem „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zbójna na lata 2021-2030 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
więcej


Festyn naukowy

foto
SamoRządowe Przygody z Nauką
więcej


Obchody 77 rocznicy bitwy pod Piasutnem Żelaznym

foto
W piękną słoneczną niedziele 27 czerwca 2021 mieszkańcy i włodarze gmin Zbójna i Kolno spotkali się aby uczcić pamięć pamięć 10 żołnierzy AK, którzy 29 czerwca 1944r. stoczyli nierówny bój z Niemcami.
więcej
Zasady ochrony drobiu przed wirusem grypy ptaków

foto
ZALECENIA DLA DROBNOTOWAROWYCH HODOWCÓW DROBIU - CHÓW PRZYZAGRODOWY
więcej


System komunikacji z mieszkańcami.

foto
Wszyscy mieszkańcy gminy chcący otrzymywać powiadomienia SMS z Urzędu Gminy Zbójna będą mogli przystąpić do programu. Rozsyłane będą komunikaty z informacjami dotyczącymi życia miejscowości i gminy np. wydarzenia kulturalne, odbiory odpadów, odczyty wodomierzy.
więcej

Znakowanie koszy - kontrola segregacji odpadów

foto
Wójt Gminy Zbójna informuje, że od miesiąca maja 2021 rozpocznie się kontrola sposobu segregacji odpadów przez mieszkańców. W związku z tym zobowiązujemy mieszkańców gminy do oznakowania (zaadresowania) koszy na odpady zmieszane.
więcej

"Rozmaitości Wielkanocne"

foto
Ogromne podziękowania składamy sponsorom nagród dla uczestników konkursu: Nadleśnictwu Nowogród, Towarzystwu Przyjciół Ziemi Łomżyńskiej, Panu Sylwestrowi Ksepka sklep El-Tv SERWIS oraz ofiarodawcom anonimowym.
więcej

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych

foto
Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy wszelkich łask Bożych, pogodnych, zdrowych Świąt oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »