Gmina Zbójna

śr, 06 grudnia 2023 Imieniny: Mikołaja i Emiliana

Kampania społeczna Rozmawiaj - Reaguj

foto
Kampania społeczna ma na celu zwiększenie świadomości społecznej oraz wskazanie odpowiednich wzorców zachowań w stosunku do dzieci, które często niewerbalnie sygnalizują, że zostały skrzywdzone.
więcej


Centrum Rozwoju Lokalnego "Dzieci uczą rodziców"

foto
Drogi rodzicu! Szukasz ciekawego sposobu na wspólne spędzanie czasu ze swoją pociechą? 👨‍👩‍👧‍👦 A może szukasz darmowych materiałów do nauki? Zgłoś się i otrzymuj, opracowane przez Centrum Rozwoju Lokalnego darmowe pakiety edukacyjne w formie elektronicznej.
więcej

„STOP blokowaniu sygnału” – kampania edukacyjna KIGEiT

foto
We współczesnym, cyfrowym świecie, problem z zasięgiem komórkowym oznacza nie tylko brak możliwości wykonywania i odbierania połączeń, czy problem z wysyłką SMSów, ale przede wszystkim powoduje duże ograniczenia w dostępie do internetu – co z kolei może wiązać się z problemami w wykonywaniu pracy zdalnej, korzystaniu z serwisów streamingowych czy dostępie do informacji.
więcej

Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatna mediacja w 2023 roku

foto
Potrzebujesz pomocy prawnika, doradcy, mediatora? Jesteś w trudnej życiowej sytuacji, na przykład potrzebujesz pomocy w: rozłożeniu długu na raty, w spłacie pożyczek „chwilówek”, masz kłopoty mieszkaniowe, grozi ci eksmisja, masz problemy pracownicze, z egzekucją alimentów, odziedziczyłeś długi, nie wiesz do jakiego urzędu pójść po pomoc, masz inne problemy związane ze sprawami życia codziennego? Skorzystaj z systemu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej mediacji.
więcej


mLegitymacja emeryta-rencisty w Twoim telefonie

foto
Od stycznia 2023 r. – jak każdy emeryt lub rencista – masz elektroniczną wersję legitymacji emeryta-rencisty – mLegitymację. Możesz ją przechowywać na własnym urządzeniu mobilnym (np. telefonie) przy użyciu bezpłatnej aplikacji mObywatel.
więcej


Nabór do służby w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej

foto
Podlaski Oddział Straży Granicznej - dołącz do nas rekrutacja trwa !!! Zgłoś się pod numerem telefonu : 85 714-55-33 lub przez aplikacje
więcej

ZASADY ODBIORU PREPARATÓW JODOWYCH W PUNKTACH WYDAWANIA NA TERENIE GMINY ZBÓJNA

foto
Państwowa Agencja Atomistyki i Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej prowadzą stały monitoring poziomu promieniowania w atmosferze. Wyniki monitoringu oraz komunikaty dostępne są na stronie internetowej www.gov.pl/web/paa
więcej

Otwarcie nowych odcinków dróg w gminie Zbójna

foto
W gminie Zbójna oddano oficjalnie trzy przebudowane odcinki dróg o łącznej długości ponad 6 kilometrów. Uroczyste otwarcie odbyło się 22 listopada 2022 roku.
więcej

Załóż konto na PUE ZUS

foto
Od 1 stycznia 2023r. każdy płatnik składek ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS
więcej

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Zbójna

foto
Podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Zbójna miało miejsce uroczyste podniesienie flagi na maszt. Flagę na maszt zamontowano w ramach projektu ,,POD BIAŁO-CZERWONĄ"
więcej


Jubileusz Kurpiowskiego Zespołu Śpiewaczego ze Zbójnej

foto
https://4lomza.pl/index.php?wiad=63566&fbclid=IwAR0UuI1ylHWyhx6-IUMEepLfK8ApLGqGs8lFfbPBs1cMeQtncuNwSlrOaA0
więcejObchody 78 rocznicy bitwy pod Piasutnem Żelaznym

foto
Wójt Gminy Zbójna i Wójt Gminy Kolno serdecznie zapraszają na obchody 78 rocznicy bitwy pod Piasutnem Żelaznym:
więcej

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników z szeregiem korzystnych zmian dla rolników !

foto
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że 15 czerwca 2022 r., weszła w życie ustawa z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników. Ustawa zawiera szereg korzystnych zmian dla rolników, wśród których do najważniejszych można zaliczyć:
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »