Gmina Zbójna

wt, 28 listopada 2023 Imieniny: Grzegorza i Zdzisława

Plan działania Priorytetowego na terenie wsi gminy Zbójna

foto
W okresie od 1 września 2023 roku do 29 lutego 2024 roku realizowane będą działania na terenie wsi gminy Zbójna w ramach Planu działania Priorytetowego. Powyższe przedsięwzięcie ma na celu poprawę bezpieczeństwa w związki z popełnianiem wykroczeń z art.77 kw przez właścicieli psów.
więcej


Dzielnicowy Gminy Zbójna

foto
Dzielnicowy Gminy Zbójna st. sierż. Marcin Lipiński Posterunek Policji w Nowogrodzie ul. Rynek 7 tel. 47 717 1033 tel. kom. 885997234 email: dzielnicowy.nowogrod1@bk.policja.gov.pl Punkt Przyjęć Interesantów Urząd Gminy Zbójna ul. Łomżyńska 64 - każdy wtorek w godzinach 10:00 - 11:00
więcej

Działania Dzielnicowego w 2021

foto
W okresie o d 1 marca do 31 sierpnia 2021 dzielnicowy gminy Zbójna będzie realizował działania mające na celu poprawę dobrostanu zwierząt i walkę z bezdomnością zwierząt.
więcej


Pan działania priorytowego obejmującego gminę Zbójna

Dzielnicowy Gminy Zbójna zaplanowała do wykonania następujące działania służące poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy
więcej

Zostań jednym z nas wstąp do policji

foto
Podstawowe informacje o doborze do służby w Policji
więcej

Bezpeńskie psy

Niniejszym informuję, że z przeprowadzonych konsultacji społecznych zorganizowanych przez Komendanta Miejskiego Policji w Łomży z udziałem przedstawicieli samorządów lokalnych i mieszkańców wynika między innymi, że poważnym problemem na terenie Gminy Zbójna, zgłaszanym przez mieszkańców jest kwestia wałęsających się psów.
więcej

UWAGA ASF !

Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii przypomina !
więcej

« · 1 · »